Achraf Hakimi: “Real Madrid’den gönderildim”

Dönem bşaında Real Madrid’den Inter’e trasfer olan ve ekibinin İtalya şampiyonluğunda büyük hisse sahibi olan Achraf Hakimi, El Chiringuito’ya konuştu.

Hakimi, “İnsanların çok konuştuğu bir noktaya açıklık getirmek istiyorum. Real Madrid’e oynamak, formayı almak için geri döndüm. Birinci 11’de yerim garanti olmadığı için dönmek istemediğimi söyledir lakin bu palavra. Real Madrid benim konutum. Oynamayı çok isterdim. Lakin şartlar nedeniyle Real Madrid’den gönderildim.” dedi.

Real Madrid’den kimsenin kendisini İtalya şampiyonluğu için kutlamadığını söyleyen Hakimi, “Ne Zidane ne de Florentini arayıp beni tebrik etmedi.” sözlerini kullandı.

“BENİ KİM İSTEMEDİ, BİLMİYORUM”

Kendisini Real Madrid’den gönderme kararını kimin aldığına dair gelen soruya Hakimi, “Zidane mı istemedi, yoksa kulüp mü bilmiyorum. Pandemi de vardı. Nitekim neden Real Madrid’den gönderildiğimi bilmiyorum. Zidane’ı ya da kulübü suçlamıyorum. Sanırım, pandeminin getirdiği finansal zorluklar nedeniyle beni gönderdiler.” karşılığıyla konuşmasını noktaladı. 

Leave a Comment