Ali Tandoğan: “Çevrede çok mutsuzluk vardı”

Denizlispor Teknik Yöneticisi Ali Tandoğan, Muhteşem Lig’e veda ettikleri Rizespor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Durumları değerlendiremediklerini kaydeden Ali Tandoğan, “Futbol o denli bir oyun ki her şeyinizi alanda verirsiniz, konumlara girer gol atamazsınız. 5 tane yüzde 100’lük konum var. Kazanmamız gereken maçtı. Bu golle olmadı, rakibin yakaladığı birinci konum gol oldu. Çok üzgünüz. Ben her vakit söyledim. Ben en güç anında Denizlispor’un yanında olmaya geldim. Ne olursa olsun ben bu formayı ayakta tutmak için buradayım.” dedi.

Elinden geleni yaptığını söyleyen antrenör, “Oyuncu kümesini mental olarak toparlamak çok zordu. Etrafta daima mutsuzluk vardı. Ayağa kaldırmaya çalıştık. 40 gündür idmana çıkamayanlar var. Kaleci 19 yaşında. Yokluğun olduğu bir ortamda da elimizden gelen buydu.” diye konuştu.

Denizlispor’da kendilerinden evvel kusurlar yapıldığını söyleyen teknik adam, “Üzgünüz. Bizden daha çok üzülmesi gereken beşerler var. Onlar da bunu istemiyordur fakat vaktinde yapılan yanlışlar Denizlispor’u bu hale getirdi. Çok güç anda geldik, güç anda da yanında olabileceğimizi göstermek içindi.” tabirlerini kullandı.

Leave a Comment