Altay, Üstün Lig için kenetlendi

TFF 1. Lig’de bitime 1 hafta kala Play-Off’u garantileyen Altay’da teknik yöneticilik vazifesine Mustafa Denizli’nin getirilmesiyle şampiyonluk havasına giren taraftarlar, İzmir’in sokak ve caddelerini bayraklarla süsledi.

Konak ilçesinin Alsancak semti başta olmak üzere Gaziemir, Bozyaka, Bornova, Balçova, Çimentepe, Kahramanlar, Çamdibi ve Levent üzere pek çok mahalle ve ilçeyi dev bayraklarla donatan taraftarlar, kenti siyah-beyaz renklere boyadı.

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun müddettir stadyumlara giremeyen taraftarlar, farklı kaldıkları siyah-beyazlı grubu motive etmek için kolları sıvadı. Hazırlanan bayraklarda, “Altay Alsancak Stadı ve Harika Lig’e geri dönüyoruz” bildirileri verildi.

KOCA MUSTAFA BÜTÜNLEŞTİRDİ

Kulübün efsane futbolcusu Mustafa Denizli’nin de ekibin başına geçmesinin akabinde topluluktaki heyecan arttı. Teknik yönetici Osman Özköylü’nün ani bir formda vazifeden ayrılmasından sonra idare ve taraftarın ortası açılmıştı. Mustafa Denizli’nin misyona gelmesinin akabinde ortadaki buzlar eridi ve topluluk tek yürek oldu.

Leave a Comment