Emre Belözoğlu: “Kazanmak zorundayız”

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu, Erzurumspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe tarihinin içinde yer almanın erdem olduğunu lisana getiren Emre Belözoğlu, “Fenerbahçe koca bir çınar, tam 114 yıl. Tarihimiz sahiden çok büyük isimlerle dolu. İnşallah kulübümüz, topluluğumuz kaç 100 yıllar, 114 yıllar yaşar. Topluluğumuzu memnun ederek bizler de bu yıllar içinde yer aldık, bizim için büyük gurur.” dedi.

Kazanmak zorunda olduklarını vurgulayan Belözoğlu, “Artık ligin sonu geldi, kimsenin işi kolay değil. Rakiplerimiz kazandı, biz de kazanmak zorundayız. Özgüvenli, inandığımız oyun çerçevesinde oynamaya çalışacağız. İç alandaki grafiği devam ettirme hedefindeyiz.” tabirlerini kullandı.

Serdar Yüce’nin sakatlığıyla ilgili konuşan genç teknik adam, “Serdar Aziz ağrıları olduğunu iletti, gelen raporlar da çok düzgün gelmedi, risk etmek istemedik, bizim için kıymetli bir oyuncu. Herkes elinden geleni yapacaktır, 24-25 değerli oyuncum olduğunu söyledim, herkese talih gelecekti, bugün de o günlerden biri. Marcel de ulusal kadrosunun kaptanı, değerli bir çaba vereceğine inanıyorum.” formunda konuştu.

Leave a Comment