Fatih Terim umutlu: “Ben inanıyorum”

Antalyaspor, Konyaspor ve Gençlerbirliği maçlarından galibiyetlerle ayrılan Galatasaray, 6’da 6 amacına adım adım ilerliyor. Başkan Beşiktaş’ın 6 puan gerisinde bulunan sarı kırmızılılar, son ana kadar şampiyonluk uğraşının içinde yer almak istiyor.

Posta’da yer alan habere nazaran; Teknik yönetici Fatih Terim, “Galatasaray giçbir vakit pes etmez. Önümüzde çok değerli bir Beşiktaş derbisi var. Bu maçı kazanamk zorundayız. Umutlarımızı son iki haftaya taşımak için bu kaide.” dedi.

Sarı kırmızılı teknik adam ayrıyeten, “6’da 6 amacımızı tutturursak dönemi dorukta tamamlama ihtimalimiz var. Ben buna inanıyorum” kelamlarına yer verdi.

YENİLİRSEK BEŞİKTAŞ’I TEBRİK EDERİZ

Fatih Terim, Gençlerbirliği maçının akabinde ise şu tabirlere yer vermişti;

“Böyle maçlar her vakit gelmez. Çok net. Üzerinde fazla matematik yapılmaması gereken bir maç. Yenmemiz halinde devam ediyoruz. Aksi takdirde yüzde bir dahi ümidimizin kalmayacağı bir maç olacak. Kazanamazsak öbür skorlarda geçeriz kenara, oyuncularımızla birlikte Beşiktaşlı arkadaşlarımızı alkışlarız, tebrik ederiz. Kendilerini o denli uğurlarız. Başka türlü talihimiz devam eder. Kazanma halinde olay ümit olarak öbür haftalara sarkabilir. Türkiye liginde maçların hangi skorlarla biteceği pek bilinemiyor. Bunun dışındaki skorlarda Beşiktaşlı dostlarımızı sevgiyle kucaklarız, kendilerini tebrik ederiz. Futbolcularımla bir arada bütün heyetimizle diziliriz. Alkışlarımızla onları yollarız” 

 

Leave a Comment