Gaziantep’te Mehmet Büyükekşi misyonu bırakıyor!

Gaziantep Futbol Kulübü Asbaşkanı Müslüm Özmenolağan genel heyette yeni idarenin vazifeye geleceğini ve Lider Mehmet Büyükekşi ile kendisinin yeni idarede olmayacağını söyledi.

Son iki yılda başarılı bir ekip ortaya çıktığını lisana getiren Gaziantep Futbol Kulübü Asbaşkanı Müslüm Özmen, “Bu dönem birinci 5 amacımız devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ligi en uygun yerde tamamladık. Bu dönemde birinci 5 için gayret ediyoruz. Lig sonunda ise olağan kongremizi yapacağız. Bu kongrede ben ve Liderimiz Mehmet Büyükekşi aday olmayacak. Yeni gelecek olan arkadaşlarımızında her vakit destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

Müslüm Özmen, kongre kararının daha evvel alındığını lisana getirerek, “Şimdi alınmış bir karar değil. Kulübümüzün olağan kongresi bu yıl yapılacak. Bizde bu kongrenin hazırlıklarını yapıyoruz. Zati şu anda yeni bir idare şekillenmiş üzere gözüküyor. Bizlerde liderle birlikte olmayacağız. Biz bir yıl diye vazifeye geldik ve iki yıldan buyana başarılı bir ekip olduğumuza inanıyorum. Bu dönemde birinci 5 gayemiz vardı ve devam ediyor. Lakin, şu andada 8. sırada başarılı bir kadromuz var” dedi. [Gaziantep Olay]

Leave a Comment