Gerard Pique: “Sir Alex’in konutunu nasıl mahvettim”

Barcelona’nın tecrübeli stoperi Gerard Pique, Manchester United’da geçirdiği periyodu kulübün çektiği bir belgeselde anlawttı.

“Manchester United, beni bugün olduğum oyuncu haline getirdi.” diyerek kelamlarına başlayan Gerard Pique, “Manchester’da birtakım karanlık anılarım var. Birçoğu karakolda sona erdi. Çok gençtim ve rastgele biriydim.” dedi.

Sir Alex Ferguson ile yaşadığı bir anıyı da anlatan Pique, “Sir Alex Ferguson’dan eşyalı bir konut kiraladım. Sonra bir de tavşan satın aldım. Tüm meskeni mahvetti. Tüm koltuklar, eşyalar, aklınıza gelen her şey. Mesken darmadağındı. Beni kızgın bir formda yanına çağırıp olanları sordu.” diyerek kelamlarını sürdürdü.

“TAKIM HALİNDE KUMARHANEYE GİTTİK”

Pique, “Yeni yıldan 2-3 gün önceydi. Yalnızca oyuncuların da yer aldığı bir partideydim. Parti tüm gün sürdü ve çılgın bir hal aldı. İdmandan çıkıp partilemiştik. Akabinde otobüs kiraladık ve kadro halinde kumarhaneye gittik. Sonraki gün Sir Alex bizi soyunma odasında bekliyordu. Sağlam bir fırça yiyeceğimizi hissettik. Alüminyum bir sandalyede oturuyordu. Sandalyeden kalktı ve tekmeledi. Burada ayağını yaraladı ve yalpalamaya başladı. Ayağını mahvetmişti. Onun da tesiriyle çok daha ağır bir fırça çekti. Akabinde, tüm ekibe bir daha yeni yıl için parti müsaadesi vermedi.” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı.

Leave a Comment