Knicks, ‘The Sopranos’ spin-off’u ile 2010’da LeBron’u ikna etmeye çalışmış!

Dünyaca ünlü efsanevi televizyon dizisi The Sopranos’un başrol oyuncularından Edie Falco, LeBron James’in 2010’da New York Knicks’i reddetmesine şaşırdığını söyledi.

LeBron 2010 yılında özgür oyuncu devrine girdiğinde, birden fazla takım onu almaya çalışıyordu. Bu gruplardan biri de Knicks’ti ve NYC takımı, James üzere bir oyuncunun grup için ne kadar değerli olabileceğini ve onları anında bir şampiyonluk adayına dönüştürebileceğinin farkındaydı.

Knicks, takımlarına katmak istediği LeBron’un büyük bir hayranı olduğu The Sopranos’un başrol oyuncuları James Gandolfini ve Edie Falco’nun başrollerini paylaştığı on dakikalık bir kısa sinema çekmişti.

Falco, ‘Shattered: Hope, Heartbreak ve New York Knicks’ podcast’inde konuk olduğunda, bu kısa sineması şöyle doğruladı:

“Öyle bir şey çektiğimizi hatırlıyorum ve benim için muhakkak en şaşırtan olan kısmı, LeBron James’in kim olduğunu bilmiyor olmamdı.”

Falco, öbür başrol oyuncusu James Gandolfini’nin birinci başta bunu kabul ettiğini görünce neden şok olduğunu da şu halde açıkladı:

“O vakitler bu şekil istekleri daima alıyorduk ve Jim Gandolfini hiçbir şey yapmıyordu. Ve bir formda, şok edici bir halde bu Knicks’in teklifini kabul etmişti. Birisi Jim’in bunu yapacağını söylediğinde bunun bir latife olduğunu sanmıştım. Lakin işe yaramadığına da inanamamıştım. The Sopranos yüzünden değil. Yalnızca New York olduğu için. İlah aşkına, biri New York’a nasıl hayır diyebilir? O demişti ama!”

Leave a Comment