Totobo Çark

Totobo‘yu Türkiye‘ye ilk getiren Ana bayi olarak yine bir ilke imza atıyoruz. Totobo severler için Totobo Çark adında bir bonus uygulaması yazdırdık. Tam 3 aydır yazılımcı arkadaşlarımızın üzerinde çalıştığı bu ÇARK sizlere her gün bonus dağıtacak.

Çark ile ilgili bir kaç bilgilendirmeyi buradan yapalım istedik. Çarkın kendi sayfasında daha detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Totobo Çark

Totobo hesabınıza bayiliğimiz üzerinden para yatırımı yaptığınız gün Totobo Çarkı bir kez dönderme hakkına sahip olacaksınız. Çarkın içerisinde değişik miktarlarda bonuslar mevcut. 5 Tl’den 1000 Tl’ye kadar bonus dağıtacak olan Çark’da şansınızı denemek için Whatsapp üzerinden kayıt olduğunuz numarayı girmeniz yeterli olacak.

Bugün yayına girmesini umduğumuz bu güzel proje için tam 3 aydır üzerinde çalışıyoruz. Hİndistandan yazılımcı bir gurubunun yazdığı bu Çark ile totobo ile daha keyifli bir zaman geçireceğinizi umuyoruz.

Çark hakkında ön bilgiyi Bahistotobo blog sayfasında yayınladık. Daha detaylı bilgi için Manşet üzerindeki Çark resmini tıklamanız yeterli olacaktır

Leave a Comment