totobo.com ve tototo1.com adreslerinden artık giriş yapılmıyor. Son yapılan değişikliğe göre artık totobo girişleri totobo2.com adresinden olacak. Totobo sitesine 3 adresten de giriş yapabilirsiniz. Aynı kullanıcı adınız ve bilgileriniz ile sorun yaşamadan aşağıdaki linkleri tarayıcınıza yazarak giriş yapabilirsiniz.

  1. Totobo.com
  2. Totobo1.com
  3. Totobo2.com
İnternet üzerinde dikkat etmeniz gereken bazı önemli
konular hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.
Bazı kötü niyetli sözde totobo bayileri totobo giriş adreslerine benzer adresler alarak siz totobo kullanıcılarının kullanıcı ve şifre bilgilerini ele geçirmek istiyor. İnternet üzerinden totobo yazarak totobo.com sitesine giriş yaptığınızı zannediyorsunuz ama aslında bu dolandırıcıların kurmuş oldukları sahte sitelere giriş yapıyorsunuz. Lütfen bu konuda dikkatli olmanızı öneriyoruz

Tarayıcınıza mutlaka sizlere yukarıda belirtmiş olduğumuz domain adreslerinden giriş yapınız

totobo2.com

totobo sitesi yeni giriş adresi

totobo sitesine artık totobo2.com adresinden giriş yapılabilir. Hiç bir sorun yaşamadan kullanıcı adınız ve bakiyeniz ile totobo2.com adresinden giriş yapabilirsiniz.

Bazı üyelerimiz totobo2.com üzerinden de giriş yapamadıklarını belirtiler. Bu durum 24 saat içerisinde düzelecektir. Şehir şehir bölge bölge ip adreslerinin oturması zaman alabiliyor.

Leave a Comment