Ümit Karan’dan kümede kalma teşekkürü

TFF 1. Lig’de Ankara Keçiörengücü’ne mağlup olmasına karşın son hafta öncesinde ligde kalmayı garantileyen Menemenspor’da Teknik Yönetici Ümit Karan, kulüp idaresi, futbolcular ve kulüp çalışanına teşekkür etti.

Ümit Karan, kulübün Twitter hesabında yer alan açıklamasında, ligde kalmanın haklı sevincini yaşadığını belirtti.

Menemenspor’da vazifeye başladıklarında, spor kamuoyunda ekibin küme düşeceği tarafındaki görüşün yükte olduğunu hatırlatan Karan, şunları kaydetti:

“Bununla birlikte, grubumla, liderimiz Tahir Şahin ve idare surasıyla el ele vererek gece gündüz demeden, tüm aksiliklere karşın çok lakin çok çalıştık, inandık ve başardık. Karakterli oyuncu kümesiyle arkadaşlık ve itimat ortamı oluşturduk ki gayretten asla vazgeçmeyen ve ellerinden gelenin en güzelini, son dakikaya kadar alana yansıtan futbolcularıma da ayrıyeten teşekkür ediyorum. Yeşil çimler üzerinde olmasa da teknik heyet ve futbolcuların rahatı için hizmet veren kulüp çalışanı işçi arkadaşlarıma da teşekkürü bir borç bilirim. Menemenspor, şiddetli uğraşlar ve fedakarlıklar sonucunda önümüzdeki dönem da yoluna, layık olduğu TFF 1. Lig’de devam edecektir.”

Karan, açıklamasında lige veda eden Akhisarspor, Ankaraspor ve Eskişehirspor’a geçmiş olsun dileklerini ileterek, gelecek dönem için muvaffakiyet diledi.

 

Leave a Comment